Tecrübe ve becerilerden elde edilen işçilik

Uygun malzeme ve formları seçmek için profesyonel danışmanlık yoluyla sizinle yakın bir şekilde çalışacağız. AVEC tasarımcıları, hedef kitlenize uygun olmasını istedikleri performans, stil ve dayanıklılığa sahip olması için vizyonunuzu da optimize etmiştir. Kağıt üzerinde basit bir eskizden başlayarak, her ürün vizyonunuzu gerçeğe dönüştürmek için dövülür. Yardımımızla bütçenizi aşmayan ve hedeflerinize ulaşan bir tasarım bulabiliriz.
Özelleştirme Hizmetlerini Kullanmak

Tasarımımız, konseptinizi optimize etmekten ürününüzü tasarımınıza göre oluşturmaya kadar her adımda size rehberlik eder. Fikirlerinizin tüm yönleriyle ilgili profesyonel görüşler ve öneriler sağlayın ve tasarımınızdaki olası kusurları ortadan kaldırın. Konseptinizi geçtiğimizde malzemeniz, ürün yapınız ve renk stiliniz dikkate alınacak ve tartışılacaktır. Sürecin sonunda size hedeflerinize ulaşabilecek enfes bir tasarım sunabiliriz.
İş Odaklı Hızlı Prototipleme Hizmetleri

Ürün konseptinizi gerçeğe dönüştürmek, ilk taslağın titiz bir şekilde iyileştirilmesini ve yapının fizibilitesinin birden fazla testini gerektirir. Sadece tasarımın bir taslağını veya 3D modelini sağlamak yeterli değildir, çünkü bazı yönler gözden kaçabilir. AVEC'in ücretsiz prototipi, son taslağın sonucunu size göstererek konsept ve gerçeklik arasındaki boşluğu kapatmaya yardımcı olur. Kapsamlı prototipleme hizmetimiz aracılığıyla, ilk konseptinizi hedeflerinize uygun bir ürün haline getiriyoruz.
Özel ambalaj

Müşterilerin istekleri doğrultusunda da ambalaj tasarlayabiliriz.
Kalite kontrol

tüm müşteriler için paketlemeden önce, paketlemeden önce üretimde inceleme yapacak ciddi ve sorumlu QC ekibimiz var;
Sergi salonu

Geniş showroomumuz çeşitli özelleştirilmiş ürünler sergiler ve bunların farklı spor dallarıyla uyumluluğunu gösterir. Sürekli artan özelleştirme seçenekleriyle tasarım evrimimizden ilham alın. Showroomumuzu ziyaret etmek isterseniz, ürün seçimimizi kendiniz deneyimlemeniz için sizin için bir yer ayırtabiliriz.
AVEC ile İş Ortaklığı Yaparak Daha Büyük İş Zirvelerine Ulaşın
Arayı soğutmayalım
Satış spesiyalleri ve daha fazlası hakkında güncellemeler alın
AVEC'i takip edin
Biz sizden duymak istiyorum!